Strona Główna

Rok szkolny 2019/2020

 specjaliści3

 Dzień Edukacji Narodowej w Kornelówce

nauczycieleDla wielu uczniów NAUCZYCIEL to doradca, idol, często przyjaciel, który trzyma za rękę, otwiera umysł i dotyka serca. To ktoś bardzo wyjątkowy! Ktoś - kto w twarzach swoich uczniów stara się zobaczyć ich dusze. Ktoś - kto postrzega swojego ucznia jako całość, pomagając mu budować pewność siebie. To w końcu ktoś - kto dla ucznia jest przewodnikiem i liderem, sternikiem łodzi, która pływa po oceanie wiedzy i umiejętności.

>>zobaczżyczenia DEN XXI Jesienne Mistrzostwa Biegów Przełajowych, Czarnków 2019

2019 biegiDnia 24 września 2019r. uczennice i uczniowie Zespołu Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach uczestniczyli w zawodach sportowych, które odbyły się na dość trudnej trasie biegowej Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie.

 

>>zobaczI Halowa Olipmiada Integracyjna

22019 halowa olimpiada4 września 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Halowej Olimpiadzie Integracyjno - Sportowej dla Osób Niepełnosprawnych z Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego. Rozgrywki zostały zorganizowane przez WTZ Gębice w Sali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Gębicach.

 

>>zobaczVII Turniej Kręglarski

2019kregleW sobotę, 21 września 2019r. czterech uczniów ZSS Gębice: Mateusz Janc, Krzysztof Maćkowiak, Celestyn Kluza i Dominik Sygnecki, reprezentowało naszą szkołę w VII Turnieju Kręglarskim organizowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej we Wronkach przy współudziale Klubu Kręglarskiego „Dziewiątka – Amica" Wronki.

 

>>zobaczXII Mityng w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych

 

olimpiada biegiDnia 19 września br. w Poznaniu odbył się XII Regionalny Mityng w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych Poznań Cytadela 2019. Zawodnicy Olimpiad Specjalnych Polska z gębickiej „Kornelówki" znów spisali się na medal !

 

>>zobaczrozpoczęcie roku