Articles

2019 balik karnawałowy


„Bajkowo i baśniowo" zrobiło się w Kornelówce w ostatni czwartek karnawału – Tłusty Czwartek. Tego dnia odbył się kolejny już integracyjny balik karnawałowy przebierańców klas I – III i Publicznego Przedszkola w Gębicach. Różnorodność strojów była ogromna: królewny i królowie, kocury i kocięta, wróżki i wiedźmy, Myszki Miki, Świnki Pepy, Minionki, Boby Budownicze, Czerwone Kapturki i wiele innych, wszystkich nie sposób wyliczyć. Dobrą zabawę uczestnikom zapewnił zespół animatorek, które nie pozwoliły nikomu podpierać ścian ani się nudzić, nauczyły nowych tańców, zorganizowały ciekawe zabawy i konkurencje.
Jak na tłusty czwartek przystało było słodko i kalorycznie, pączki i faworki palce lizać, a co !!!
Dziękujemy przedszkolakom za przybycie i wspólną zabawę oraz wszystkim przygotowującym smakołyki , a także Radzie Rodziców za zaproszenie animatorów.

 

Nasz filmik  z pewnością odda wspaniałą atmosferę naszej zabawy

 

youtube