Nasze osiągnięcia

 

Sukcesy uczniów
Zespołu Szkół Specjalnych
im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach

 


 

I miejsce

 

Kamil Sawicki XXI Mistrzostwa Regionu Nadnotecko–Pilskiego w Tenisie Stołowym w Gębicach (06. 12. 2016 r.)

 


III miejsce

 

Paweł Budner, Artur Wicher XXI Mistrzostwa Regionu Nadnotecko–Pilskiego w Tenisie Stołowym w Gębicach (06. 12. 2016 r.)

 


II miejsce

 

Aleksandra Kasperek – XX Jubileuszowy Regionalny Mityng Pływacki O.S. w Szamotułachstyl dowolny na dystansie 25 m i 50m (09. 11. 2016 r.)

 


I miejsce

 

Paweł Budner XII Regionalny Turniej Warcabowy w Gębicach (18. 10. 2016 r.)

 

II miejsce

 

Piotr Budner XII Regionalny Turniej Warcabowy w Gębicach (18. 10. 2016 r.)

 

Puchar za I miejsce w młodszej kategorii wiekowej

 


II miejsce

 

Dominika Brączkowska Jesienne biegi Przełajowe w Czarnkowie bieg na 1000 m (29. 09. 2016 r.)

 


I miejsce

 

Krzysztof Krzyśko  IX Regionalny Mityng w Biegach Przełajowych O.S. w Poznaniu  (15. 09. 2016 r.) bieg na 600 m

Krystyna Kogut  IX Regionalny Mityng w Biegach Przełajowych O.S. w Poznaniu  (15. 09. 2016 r.) bieg na 600 m

 


II miejsce

 

Łukasz Ostrowski XX Regionalny Turniej Kręglarski w Pile (02. 06. 2016 r.)

 


III miejsce

 

Alicja Przybylska, Paweł Budner XX Regionalny Turniej Kręglarski w Pile (02. 06. 2016 r.)

 


I miejsce

 

Anna Kuśnierz, Aleksandra Kasperek IV Regionalny Turniej Bocce O.S. w Poznaniu (24. 05. 2016 r.)

 


II miejsce

 

Filip Nowak IV Regionalny Turniej Bocce O.S. w Poznaniu (24. 05. 2016 r.)

 


III miejsce

 

Agnieszka Nowak, Tomasz Rychlik, Grzegorz Kopeczek IV Regionalny Turniej Bocce O.S. w Poznaniu (24. 05. 2016 r.)

 


I miejsce

 

Artur Wicher – XXXII Regionalne Igrzyska „NIKE” 2016 w Pile – bieg na 100 m. (11. 05. 2016 r.)

 


I miejsce

 

Paulina Wylegała – XXXII Regionalne Igrzyska „NIKE” 2016 w Pile – skok w dal (11. 05. 2016 r.)

 


II miejsce

 

Julia Wylegała, Paulina Wylegała, Magdalena Przyłucka i Dominika Brączkowska – XXXII Regionalne Igrzyska „NIKE” 2016 w Pile – sztafeta (11. 05. 2016 r.)

 


II miejsce

 

Julia Wylegała – XXXII Regionalne Igrzyska „NIKE” 2016 w Pile – skok wzwyż (11. 05. 2016 r.)

 


III miejsce

 

Paulina Wylegała – XXXII Regionalne Igrzyska „NIKE” 2016 w Pile – bieg na 100 m (11. 05. 2016 r.)

 


III miejsce

 

Artur Wicher – XXXII Regionalne Igrzyska „NIKE” 2016 w Pile – rzut piłeczką palantową (11. 05. 2016 r.)

 


III miejsce

 

Kamil Sawicki – XXXII Regionalne Igrzyska „NIKE” 2016 w Pile – skok wzwyż i skok w dal (11. 05. 2016 r.)

 


I miejsce

 

Anna Kuśnierz Regionalny Turniej Bowlingowy O.S. w Poznaniu (11. 04. 2016 r.)

 


I miejsce

 

Agnieszka Nowak Regionalny Turniej Bowlingowy O.S. w Poznaniu (11. 04. 2016 r.)

 


II miejsce

 

Mikołaj Grala Regionalny Turniej Bowlingowy O.S. w Poznaniu (11. 04. 2016 r.)

 


III miejsce

 

Tomasz Rychlik Regionalny Turniej Bowlingowy O.S. w Poznaniu (11. 04. 2016 r.)

 


III miejsce

 

Dariusz Kaczmarek Regionalny Turniej Bowlingowy O.S. w Poznaniu (11. 04. 2016 r.)

 


I miejsce

 

Aleksandra Kasperek – Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Pływaniu w Rawiczustyl dowolny na dystansie 50m (16. 03. 2016 r.)

 


III miejsce

 

Aleksandra Kasperek – Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Pływaniu w Rawiczustyl grzbietowy na dystansie 50m (16. 03. 2016 r.)

 


I miejsce

 

Aleksandra Kasperek XIX Regionalny Mityng Pływacki O.S. w Szamotułach  25 m stylem dowolnym (04. 11. 2015 r.)

 


III miejsce

 

Aleksandra Kasperek – XIX Regionalny Mityng Pływacki O.S. w Szamotułach  50 m stylem dowolnym (04. 11. 2015 r.)

 


III miejsce

Paweł Budner – Mistrzostwa Świata w Warcabach 100-polowych

w Bułgarii (26. 08. – 04. 09. 2015 r.)

 


III miejsce

Roksana Agatowska - XIX Turnieju Kręglarskiego (02. 06. 2015 r.)

 


II miejsce

Paweł i Maciej Budner – II Wojewódzki Konkurs Ekologiczny
(28. 05. 2015 r.)

 


I miejsce

Anna Kuśnierz i Agnieszka Nowak – VII Międzyszkolny Konkurs Kulinarny (20. 05. 2015 r.)

 


I miejsce
Grzegorz Kopeczek, Anna Kuśnierz – III Regionalny Turniej Bocce

(19. 05. 2015 r.)

 


II miejsce

Filip Nowak, Tomasz Rychlik, Agnieszka Nowak – III Regionalny Turniej Bocce (19. 05. 2015 r.)

 


III miejsce
Aleksandra Kasperek – III Regionalny Turniej Bocce (19. 05. 2015 r.)

 


II miejsce

Michał Garstecki i Paweł Budner – Mistrzostwa Polski w Warcabach 64 Polowych w Miłakowie (07. 11. – 09. 11. 2014 r.)

 


I miejsce

Anna Kuśnierz i Grzegorz Kopeczek – Młodzieżowy Konkurs Gastronomiczny w Trzciance (21. 10. 2014 r.)

 


 I miejsca

Grzegorz Kopeczek i Julita Kwiatkowska – II Regionalny Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych (05. 06. 2014 r.)



II miejsca

Joanna Nowak i Anna Kuśnierz.II Regionalny Turniej Bocce Olimpiad Specjalnych (05. 06. 2014 r.)

 


I miejsca

Joanna Nowak i Krzysztof Krzyśko – Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych (08. 04. 2014 r.)

 


II miejsca

Mikołaj Grala – Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych (08. 04. 2014 r.)


III miejsca

Julita Kwiatkowska i Dariusz Kaczmarek – Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych (08. 04. 2014 r.)


I miejsca

Paweł Budner i Michał Garstecki VII Mistrzostwa Polski w Warcabach 64 Polowych "Sprawni-Razem" w Miłakowie (08-10.11. 2013 r.) Turnieju Drużynowym do lat 16. Zawodnicy zakwalifikowali się na Mistrzostwa Europy w Warcabach do Moskwy!


I miejsce

 

Dziewczęta starszej kategorii wiekowej (1995 i starsze) w składzie: Anna Musiał, Natalia Okoniewska, Paulina Krystosik, Dorota Książek  zdobyły puchar za pierwsze miejsce w XIII Jesiennych Biegach Przełajowych "Sprawni-Razem", Czarnków 20. 09. 2011 r.

 


 

Anna Musiał zajęła siódme miejsce podczas Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych "Sprawni-Razem", które odbyły się w Nowej Soli w dniach 07-08. 10. 2011 r.

 

 


 

I miejsce

Uczniowie naszej szkoły starszej kategorii wiekowej w składzie: Mateusz Gąsiorek i Natalia Okoniewska zdobyli w punktacji zespołowej puchar za pierwsze miejsce podczas VII Regionalnego Turnieju Warcabowego "Sprawni-Razem", Gębice 14. 11. 2011 r.

 

 


I miejsce

Agnieszka Szostak - I miejsce w młodszej kategorii wiekowej dziewcząt podczas VII Regionalnych Mistrzostw w Tenisie Stołowym "Sprawni-Razem", Gębice 05. 12. 2011 r.
Paweł Gauza - I miejsce w młodszej kategorii wiekowej chłopców podczas VII Regionalnych Mistrzostw w Tenisie Stołowym "Sprawni-Razem", Gębice 05. 12. 2011 r.


I miejsce

Dagmara Mielcarek - I miejsce w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50m podczas XIII Regionalnego Mitingu Pływackiego "Sprawni-Razem", Piła 17. 01. 2012 r.

Aleksandra Kasperek - I miejsce w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 25m podczas XIII Regionalnego Mitingu Pływackiego "Sprawni-Razem", Piła 17. 01. 2012 r.

 

 

 


I miejsce

Paweł Gauza - I miejsce podczas Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Tenisie Stołowym, Gniezno, 09. 03. 2012 r.
Agnieszka Szostak - I miejsce podczas Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Tenisie Stołowym, Gniezno, 09. 03. 2012 r.

 


I miejsce

 

Dziewczęta starszej kategorii wiekowej (1995 i starsze) w składzie: Anna Musiał, Dagmara Mielcarek, Natalia Okoniewska, Dorota Ksiażek, Agnieszka Szostak, Joanna Pasz - puchar za I miejsce w XII Regionalnym Turnieju Piłki Koszykowej "Sprawni-Razem", Jastrowie 29. 03. 2012 r.

 


III miejsce

 

Dziewczęta starszej kategorii wiekowej (1995 i starsze) w składzie: Anna Musiał, Dagmara Mielcarek, Natalia Okoniewska, Klaudia Baran, Agnieszka Szostak, Joanna Pasz,  Katarzyna Sobków ? III miejsce podczas Mistrzostw Wielkopolski w koszykówce kobiet "Sprawni-Razem", Ostrów Wielkopolski 18. 04. 2012 r.


"Nike 2012" w Pile 10. 05. 2012 r.

 

I kategoria wiekowa - dziewczęta 1996 r. i młodsze:

 

Paulina Wylegała - III miejsce w biegu na 100m,
Sandra Cholewińska - III miejsce w skoku w dal,
Sandra Cholewińska - III w rzucie piłą palantową.

 

II kategoria wiekowa - dziewczęta 1995 r. i starsze:

 

Anna Musiał - I miejsce w biegu na 200m
Dagmara Mielcarek - I miejsce w biegu na 400m
Natalia Okoniewska - I miejsce w biegu na 800m

Anna Musiał - I miejsce w pchnięciu kulą

Marta Cholewińska - II miejsce w rzucie oszczepem

Dagmara Mielcarek - III miejsce w skoku wzwyż

Klaudia Baran - III miejsce w biegu na 100m
Klaudia Baran - III miejsce w skoku w dal

 

 


I kategoria wiekowa - chłopcy 1996 r. i młodsi:

 

Fabian Sawicki - I miejsce w biegu na 1500m

Patryk Pertek - II miejsce w skoku wzwyż

Paweł Gauza - III miejsce w biegu na 100m

 

 

 

Dziewczęta starsze:

 

Anna Musiał, Dagmara Mielcarek, Natalia Okoniewska, Klaudia Baran, Paulina Krystosik, Marta Cholewińska zdobyły puchar za zajęcie I miejsca w klasyfikacji zespołowej zawodów.