Święty Mikołaj odwiedził też Szkolną Świetlicę....

 

Niezwykłym był dzień 7 grudnia 2015r. dla uczniów Gębickiej Kornelówki. Szkołę odwiedził długo oczekiwany gość... Prawdziwy Święty Mikołaj i rozdał wszystkim dzieciom wymarzone prezenty. Dodatkowo w tym roku Święty Mikołaj postanowił sprawić niespodziankę naszym najmłodszym „ŚWIETLICZAKOM” i zostawił w szkolnej świetlicy, pod choinką czerwone zawiniątka... Jakże ogromne było zaskoczenie uczniów, którzy po zakończeniu zajęć lekcyjnych zeszły do świetlicy.

- Prezenty, specjalnie dla Nas? - pytały zdziwione

- Tak, to właśnie dla Was - odpowiedziała im wesoło p. Agnieszka Roszak - wychowawca szkolnej świetlicy.

Dzieciaki ruszyły do rozpakowywania prezentów. Co chwilę słychać było wesołe okrzyki – „ale duży traktor! co to, żołnierzyki?! super wielkie garaże!” Radość nie do opisania :)

Dziękujemy Wszystkim Pomocnikom Św. Mikołaja. Dzięki Wam, dzieci przebywające w świetlicy mogą odpocząć po trudach nauki i spędzić czas w ulubiony dla siebie sposób.

Dziękujemy wychowawczyni świetlicy p. Agnieszce Roszak, za radosną i kreatywną zabawę z naszymi dziećmi, opiekę nad nimi i wsparcie Św. Mikołaja. ... Mikołaj prosił, żeby przekazać, że przez pośpiech zapomniał zostawić jeszcze jeden prezent dla „Świetliczaków”. Prześle go pocztą, w późniejszym terminie... Oczekujcie.

 

Rada Rodziców
przy ZSS w Gębicach

 

Galeria zdjęć: http://www.zssgebice.pl/index.php/galeria/wity-mikoaj-odwiedzi-te-szkoln-wietlic