Uroczystość Jasełek 

"Jezus w Betlejem w stajence się narodził

i wszystkich ludzi ze smutku oswobodził.

Pasterze z darami do niego przybyli,

Trzej Królowie pustynię dla niego przemierzyli.

Kadzidło, mirrę i złoto mu podarowali

i wieczną cześć dzieciątku oddali."

 

Świąteczna Niespodzianka Samorządu Uczniowskiego 

 

Szkolne spotkania wigilijne

 

A może, święta będą jednak śnieżne???? 

Różne metody tworzenia sztucznego śniegu na lekcji chemii. 

 

Bożonarodzeniowe smaki i zapachy

Piernikowe LOVE

 5 grudnia Samorząd Szkolny oraz Rada Rodziców naszej szkoły wprowadzili nas w cudowny, świąteczny nastrój. Piekliśmy pierniczki, dekorowaliśmy je, nucąc świąteczne piosenki. Ozdobiliśmy szkolną choinkę.

Musieliśmy troszkę uporządkować nasze cukiernicze miejsca pracy, jednakże smak aromatycznych, słodkich pierników wynagrodził nam pracowity ale jakże cudowny dzień. 

 

HO! HO! HO!

Słynne powitanie HO! HO! HO! Dźwięki dzwoneczków, pukanie do drzwi, budzą ciepłe emocje w sercu, wspomnienia z dzieciństwa, marzenia o prezentach, niespodziankach. W tym roku w oczekiwaniu na Mikołaja odczytaliśmy od Niego elektroniczny list, obejrzeliśmy film i pozdrowienia z mroźnej krainy. Byliśmy bardzo podekscytowani i szczęśliwi, kiedy usłyszeliśmy głośne pukanie w szkolnym korytarzu....

"Warto marzyć, warto śnić i mieć w sobie dziecko, nawet u progu dorosłych dni"