Dni poprzedzające obchody Narodowego Święta Niepodległości 2021r w naszej szkole przepełnione były duchem patriotyzmu, miłości, szacunku wobec Pięknej Ojczyzny.

Śpiewaliśmy patriotyczne piosenki, oglądaliśmy edukacyjne filmy, tworzyliśmy prace plastyczne przedstawiające symbole narodowe, wykonywaliśmy tematyczne zadania językowe, graliśmy w interaktywne gry edukacyjne, tworzyliśmy dekoracje sal lekcyjnych, czytaliśmy wiersze i opowiadania na temat naszego kraju oraz piekliśmy ciasteczka w kształcie flag. To był cudowny czas pełen powagi ale również wzruszeń i emocji. 

 

Symboliczny dzień 11 Listopada, to uroczysty apel podczas którego w sposób teatralno - muzyczny uczniowie zobrazowali 

dzieje ojczyzny i drogę ku niepodległości. Cała społeczność szkolna zaśpiewała także Hymn Narodowy dokładnie o godz. 11.11

 

Zapraszamy na stronę szkolnego Facebooka aby obejrzeć filmy z dni świętowania Niepodległości Polski 

Przedstawienie   "Szkoła dla hymnu"