Dzień Dziecka w naszej Kornelówce

Dziś nikogo zapraszać do zabawy nie trzeba było. Wyścigi w workach, konfetti, przeróżne tory przeszkód, tenis kubkowy, malowanie na folii i wiele innych zabaw to wszystko czekało na uczniów, a także na naszych małych gości, którymi były Przedszkole Senso Szkraby w Czarnkowie. Ale to jeszcze nie koniec atrakcji! Myszka Miki przygotowała mnóstwo zabaw, w których każde dziecko mogło wziąć udział, a wolontariusze z EDUKACJA LUBASZ chętnym dzieciom kolorowo wymalowali buźki. Dziś nie było przegranych, dziś byli sami zwycięzcy! Ale to wciąż nie koniec niespodzianek. Kiełbaska z ogniska, ciasto i lody smakowały wyjątkowo, a otrzymane pluszaki wywołały zachwyt i ogromną radość. Dziękujemy Radzie Rodziców, a w szczególności pani Annie Kujanek rodzicom za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu szkolnej kawiarenki i pyszne wypieki. Było wesoło, kolorowo i muzykalnie, gdyż wydarzenie zakończyło się dyskoteką na świeżym powietrzu.
Drogie dzieci - spełnienia waszych najskrytszych marzeń!
"Bądź dzieckiem jak najdłużej, jak dziecko baw się, śmiej i kochaj tak, jak dziecko. I serce dziecka zawsze miej!"