Fundacja "APJA" zajęcia wiosenne

W piątek 10 maja 2024r. w Zespół Szkół Specjalnych im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach Fundacja "APJA" przeprowadziła zajęcia w ramach projektu "Tajemniczy ogród współfinansowanego przez Powiat Czarnkowsko - Trzcianecki. A oto efekty:

Dekoracje wiosenne 

 

Nowy sezon żeglowania

Niniejszym oficjalnie otwieramy nowy sezon wodny. Dzisiejsza trasa rejsu prowadziła z Czerwonaka do Poznania, gdzie udało się nam pospacerować po starówce stolicy Wielkopolski. Następny punkt programu to powrót do Czerwonaka i konsumpcja pizzy oraz tradycyjnego drożdżowca przygotowanego przez państwa Piechowiaków. Podczas wycieczki przeżyliśmy i upał i sztorm, który nie pozwolił nam dopłynąć do Owińsk. Jednak wodna inauguracja wszystkim się bardzo podobała i na pewno zachowamy ją we wspomnieniach, za co serdecznie dziękujemy Fundacja "APJA" APJA . Tradycyjnie prosimy o jeszcze!