Szanowni Państwo,
w celu odbierania i przesyłania dokumentów (rysunków, plików tekstowych, filmów etc.) za pośrednictwem wiadomości w dzienniku elektronicznym Vulcan należy założyć konto Microsoft, które umożliwi korzystanie z OneDrive

Instrukcja zakładania konta OneDrive
1.Logowanie do dziennika Vulcan
2.Napisz nową wiadomość
3.Dodaj OneDrive
4.Indywidualne konto Microsoft - zapisz
5.Pojawi się konto Microsoft
- wpisz dane (adres e-mail – może być ten sam co do Vulcana, kliknij „dalej”, hasło, dane personalne, kod, który został wysłany na podana pocztę e-mail, rozwiąż łamigłówkę – ustaw zwierzę prosto, udziel zgody poprzez kliknięcie „TAK”) Gotowe

Można także skorzystać z instrukcji graficznej:

https://www.vulcan.edu.pl/vulcang_files/user/Nowosci-uonetplus/Wiadomosc-link-do-OneDriveuczen.pdf